Taylan Ünlü – Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Taylan Ünlü‘ye, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan  “Gökyüzümsün” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 07.06.2019 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!

apple-music-logo youtube-music  turktelekom fizy-web  amazon-2tidal_logonapsteryandex  presskit2

Serhat Duran – Rock Müzik
Sözleri/Müzikleri Serhat Duran‘a, aranjesi Sertaç Güler’e ait olan “Ben Böyle Güzelim” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.05.2019 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
apple-music-logo youtube-music    amazon-2tidal_logonapsteryandex  presskit2

Jülide – Akustik Müzik
Sözleri/Müzikleri Jülide‘ye, aranjesi Gülhan Eralp’e ait olan “Yolculuk” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 28.12.2018 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
 apple-music-logo youtube-music    amazon-2tidal_logonapsteryandex  presskit2

Vedat Cengiz Öntürk – Slow Pop Müzik

Sözü ve bestesi Vedat Cengiz Öntürk‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Destan” isimli 2. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 02.11.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 09 Kasım’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!
 youtube-music    amazon-2tidal_logonapster slackeryandex  presskit2

Alp Tuğhan – Soft Rock Müzik
Sözü ve bestesi Alp Tuğhan‘a, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Şarap Kadehleri” isimli 2. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.07.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 17 Ağustos’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!
 youtube-music    amazon-2tidal_logonapster slackeryandex 

Cenk Bayramoğlu – Soft Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Cenk Bayramoğlu‘na, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Sahibinden Az Söylenmiş Şarkılar” isimli albüm çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 13.04.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkmıştır. 20 Nisan’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!

 youtube-music  turktelekom fizy-web  amazon-2tidal_logonapsterslackeryandex  presskit2

Taylan Ünlü – Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Taylan Ünlü‘ye, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Siyah” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 27.10.2017 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!

 apple-music-logo youtube-music  turktelekom fizy-web  amazon-2tidal_logonapsterslacker yandex  presskit2

Taylan Ünlü – Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Taylan Ünlü‘ye, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Utan Dünya” isimli EP çalışması 24.02.2017 tarihinden itibaren  SG Müzik Yapım etiketi ile iTunes ve tüm müzik marketlerde!

 apple-music-logo youtube-music  turktelekom fizy-web  amazon-2tidal_logonapsterXBOX-MUSIC yandex  presskit2

Erhan Canbulat-Pop
Duygusal sözlerin ve bestelerin yazarı Erhan CANBULAT‘ın “Sonsuza Dek” isimli türkçe sözlü pop albümü 27 Ocak 2017 Cuma Günü SG Müzik Yapım etiketi ile iTunes ve tüm müzik marketlerde!

apple-music-logo  youtube-music  turktelekom fizy-web amazon-2tidal_logonapsterXBOX-MUSIC slackeryandex 

Tanla – Pop/Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Tanla Söylemez‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Sonsuzluk” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 22.08.2016 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde yerini almayı planlıyor!

apple-music-logo  youtube-music  turktelekom fizy-web amazon-2tidal_logonapsterXBOX-MUSIC yandex  presskit2

Efe Taşkın -Pop Müzik
Sözü/Müziği Efe Taşkın‘a, aranjesi Onur Sarım’a ait olan “Matem” isimli Single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 03.12.2015 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!

    amazon-2tidal_logonapsterXBOX-MUSIC slackeryandex 

Jülide -Pop Müzik
Sözü/Müziği Jülide‘ye, aranjesi Cihan Güvenç’e ait olan “Doktor” isimli Single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 16.10.2015 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
     amazon-2tidal_logonapsterXBOX-MUSICyandex 

Yavuz Ozan Uçar-Rock
Sözü/Müziği/Düzenlemesi Yavuz Ozan Uçar‘a ait olan “Masalın Sonu İlkbahar” isimli albüm çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 28.04.2015 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!

    amazon-2tidal_logonapsterXBOX-MUSIC slackeryandex 

Sinan Erkoç-Pop
90’lı yıllarda hit şarkılarıyla müzik sektörüne damgasını vuran besteci, müzisyen, ses sanatçısı Sinan ERKOÇ‘un 5. solo albümü “Kurudu Gözümde Son Damla Yaşım” SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Sertaç Güler-Pop/Rock
Pop-Rock türünde güçlü erkek yorumcu olan Sertaç GÜLER‘in “Tuttuğum En Güzel Dileksin” isimli solo albümü SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Beyza Beyazkaya-Fantastik Pop Rock
Slow-Pop-Rock-Alternatif müzik türünde yepyeni genç ses olan Beyza BEYAZKAYA‘nın “Rüzgâr” isimli ilk solo albümü SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Uğur Gülbaharlı-Enstrumantel
Ülkemizin en önemli piyanist ve eğitimcilerinin başında gelen Uğur GÜLBAHARLI‘nın türk çağdaş klasik ve batı klasik müziği karışımı beste ve aranjmanlarından oluşan ilk solo albümü SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Nabız-Balkan Pop
Multi perküsyonist Engin GÜRKEY tarafından kurulan Nabız grubunun 2. albüm çalışmalarına başlanmıştır. Yeni solisti ve yeni müzisyen kadrosu ile Nabız’ın 2. solo albümü SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Engin Gürkey-Ensrumantel(Perküsyon)
Çağdaş türk ile batı klasik kültürlerine ait vurmalı enstrümanları titizlikle besteleyip aranje eden Engin GÜRKEY‘in doğu ve batı kültürlerin harmanlandığı perküsyon albümü SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Süha Duran-Enstrumantel (Bas Gitar)
Ülkemizin en önemli bas gitarist ve aranjörlerinden Süha Duran‘ın bestelerinden oluşan soundtrack albümü SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!

Zilli-Pop
Türkiye’nin bayanlardan oluşan ilk bayan vurmalı çalgılar topluluğu olan Zilli grubunun 2. albümü için repertuvar çalışmaları başlanmıştır. Zilli, SG Müzik Yapım etiketi ile pek yakında tüm müzik marketlerde!