Apple Spotify Dijital Müzik Servisi Şirketi

Apple Music, Spotify, Deezer, Nokia, Google Music, Amazon, Youtube. Dijital Müzik Servisi olarak 272 ülke, 50 ve üzeri dijital platformdayız.

BİZ KİMİZ?

SG Müzik Yapım ülkemizde kaliteli müzik adına, amatör tutkularını terk etmeden çalışan bir çok profesyonel müzisyen olmasına karşın, bu gençlere yardımcı olacak kişilerin, yapımcıların, finansörlerin ve sponsorların olmaması ve müzisyenlerin yeterince destek bulamamaları nedenleri ile Sertaç Güler tarafından 2002 yılında kurulmuştur. 2013 yılında T.C. Kültür Bakanlığı’ndan Müzik Yapımcılığı Belgesini alarak, kendi prodüksiyonumuz olan albümleri, SG Müzik Yapım etiketiyle satışa sunmaya başladık. Bu amaçla dünyanın en önemli digital albüm dağıtım şirketlerinden olan The Orchard ile anlaşma imzaladık.
The Orchard ile olan iş ortaklığımız ile beraber dünyanın 243 farklı ülkesinde albümlerimizi farklı dijital mecralarda satışa sunabilmekteyiz. Dünya genelinde en yaygın kullanılan lisanslı müzik dinleme ve satın alma uygulamalarından iTunesApple Music, SpotifyDeezerNokiaGoogle MusicAmazonYoutube vb. gibi önemli uygulamaların yanı sıra ülkemizde sıklıkla kullanılan Türk Telekom MüzikTurkcell‘e anlaşmalı olan Fizy Müzik gibi digital platformlarda da sanatçılarımızı müzik severler ile buluşturabilmekteyiz.

Sertaç Güler

Sertaç Güler

Besteci/Aranjör/Prodüktör

Dijital Müzik Servisi / Apple Dijital Masters

Av. Nazlı Tuba Çatı

Av. Nazlı Tuba Çatı

Hukuk Departmanı

Telif Hakları, Sözleşmeler ve Müzik Hukuku

Yeliz Atakanı

Yeliz Atakanı

Event Manager

Event Manager

Süha Duran

Süha Duran

Mastering Mühendisi

Mastering & Apple Digital Masters

MÜZİK HUKUKU DANIŞMANLIĞI

Ayrıca SG Müzik Yapım ailesi olarak “single, albüm, konser, instagram, youtube, mekanik, dijital, streaming, telif hakları, albüm, reklam, konser, fotoğraf, klip, oyunculuk” sözleşmeleri vb. gibi bir çok önemli konularda özel olarak danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

RANDEVU

Online ya da yüz yüze özel toplantı için iletişime geçiniz.