Erhan Canbulat’ın, eğitimci kimliğinin yanısıra beste ve yorumcu kimliği ile hazırlamış olduğu Sonsuza Dek isimli ilk Single‘ı SG Yapım etiketiyle dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Müzik piyasasına sessiz, sakin giren single, doğru armonilerle sağlam kurgulanmış ve yorumcusu Erhan Canbulat’a da oldukça yakışmış.

Şarkıcı bu ilk albümünde, Sertaç Güler aranjörlüğünde slow ve hareketli olmak üzere 2 ayrı tarzda seslendiriyor şarkılarını. Single’da Sonsuza Dek ve Pişmanlık Rüzgarı olmak üzere iki şarkı bulunuyor.

Aşırılıktan uzak, sakin bir şarkı olan Sonsuza Dek, insanın içindeki her şeyden uzaklaşma isteğine alt yazı olabilecek bir şarkı. O kadar doğal ve sürükleyici iki şarkının nasıl bittiği anlaşılmıyor ve tekrar dinleme isteği uyandırıyor. İlk klip çalışması, bu güzel slow şarkıya, Tanla Söylemez’in yönetmenliğinde Marmaris’te çekiliyor.

Single’ın ikinci şarkısı ise sözünden, bestesine, düzenlemesinden yorumuna dinleyeninin beğenisi kazanacak bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı. Yüksek tempolu, eğlenceli ve elektronik, Akdeniz esintilerinin olduğu bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı`nın sonunda temposu iyice artarak şarkı sonlanıyor.

Sonsuza Dek, Erhan Canbulat’ın müzikal geçmişine, sesine ve romantizmine çok yakışıyor, o yüzden çok da doğru bir yerde dinleyiciyi yakalıyor ve şarkıcının diğer albümleri için dinleyende merak oluşturuyor.

Erhan Canbulat ‘Sonuza Dek’ SG Müzik Yapım etiketi ile 27 ocak 2017 döneminde iTunes‘ta ön satışa ve tüm digital müzik platformlarda yerini alacaktır.