Online Müzik Servisi Apple Music Spotify gibi bir çok noktada şarkılarını yayınlayalım! Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak! Bekliyoruz!

Starbox

2002’den bu yana sizlerin hayallerinize ortak olmaya çalışıyoruz. Starbox projemizle sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Starbox; Kendin Pişir, Kendin Ye anlayışla çalışan sizin isteklerinize özel bir projedir!
Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak!

Şüphesiz ki digital çağın sunduğu en belirgin gelişme; iletişimin kolaylaşıp, hızlanmasıdır. Teknoloji çağıyla beraber iletişimin kolaylaşmasıyla, müzik sektöründe tanınmış ya da tanınmamış artist & gruplar şarkılarını tüm dünyada geniş kitlelere ulaştırabilmektedir. Müziksever kişi tarafından, kendi duvarları arasında yaratılan, söze, notaya düşen duygular artık çok daha kolay o duvarları aşabilir hale gelmiştir. Paylaşmak, digital ortamlara açılan bir kapıdır.

Siz de şarkılarınızı iTunes, Turkcell Müzik, TT Net Müzik, Youtube, Spotify, Deezer gibi web&uygulamalar da lisanslı olarak tüm dünyada satışa ve lisanslı dinleme kanallarında geniş kitlelere sunup, paylaşabilirsiniz. Böylelikle duygularınız, başkalarının duygularına da tercüman olabilecektir.

Böylesine güzel bir amaca hizmet etmek adına, SG Müzik Yapım olarak, güzel paylaşımlara sebep olacak bir proje geliştirdik. Starbox adını verdiğimiz projemiz ile albüm yapımlarınızda sizlerle buluşmanın keyfini yaşamaktayız.

Starbox; Kendin Pişir, Kendin Ye anlayışla çalışan sizin isteklerinize özel bir projedir! Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak!

APPLE SPOTİFY DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ ŞİRKETİ

Apple Music, Spotify, Deezer, Nokia, Google Music, Amazon, Youtube. Dijital Müzik Servisi olarak 272 ülke, 50 ve üzeri dijital platformdayız.

BİZ KİMİZ?

SG Müzik Yapım ülkemizde kaliteli müzik adına, amatör tutkularını terk etmeden çalışan bir çok profesyonel müzisyen olmasına karşın, bu gençlere yardımcı olacak kişilerin, yapımcıların, finansörlerin ve sponsorların olmaması ve müzisyenlerin yeterince destek bulamamaları nedenleri ile Sertaç Güler tarafından 2002 yılında kurulmuştur. 2013 yılında T.C. Kültür Bakanlığı’ndan Müzik Yapımcılığı Belgesini alarak, kendi prodüksiyonumuz olan albümleri, SG Müzik Yapım etiketiyle satışa sunmaya başladık. Bu amaçla dünyanın en önemli digital albüm dağıtım şirketlerinden olan The Orchard ile anlaşma imzaladık.
The Orchard ile olan iş ortaklığımız ile beraber dünyanın 243 farklı ülkesinde albümlerimizi farklı dijital mecralarda satışa sunabilmekteyiz. Dünya genelinde en yaygın kullanılan lisanslı müzik dinleme ve satın alma uygulamalarından iTunesApple Music, SpotifyDeezerNokiaGoogle MusicAmazonYoutube vb. gibi önemli uygulamaların yanı sıra ülkemizde sıklıkla kullanılan Türk Telekom MüzikTurkcell‘e anlaşmalı olan Fizy Müzik gibi digital platformlarda da sanatçılarımızı müzik severler ile buluşturabilmekteyiz.

Online Müzik Servisi Apple Music Spotify

Online Müzik Servisi Apple Music Spotify gibi bir çok noktada şarkılarını yayınlayalım! Sen Hayal Et, Üret! Gerisini Bize Bırak!