Eren Tüblek feat Özge Estekin

Şarkı Listesi

EREN TÜBLEK – ZİNCİRSİZ KÖLE

    youtube-music     

Zincirsiz Köle: Söz, müzik ve düzenleme Eren Tüblek’e aittir.

HİKAYESİ
İnsanlar hayallerindeki hayatı yaşamayı düşlerken, mecburiyetlerin tutsağı olduklarını çoğu zaman anlayamazlar. İstenmeyen zorunlulukların insanları köleleştirmesini anlatan bir şarkıdır Zincirsiz Köle…

BİYOGRAFİ

Eren Tüblek doksanlı yılların son dönemlerinden bu yana çeşitli müzik projelerinde görev almış tuşlu çalgılar ve piyano çalan bir müzisyendir. Aynı zamanda besteci ve ses mühendisi olan Eren Tüblek’in müzik yolculuğu küçük yaşlarda aldığı piyano dersleri ile başlar. Lise yıllarında görev aldığı Kabataş Erkek Lisesi Orkestrası ile Liseler Arası Müzik yarışmalarında çeşitli dallarda birincilikler almıştır.

Müzik eğitimini süresince Galip Özdemir, Faris Akarsu, Ali Perret gibi hocalarla çalışmış, ardından Berklee College of Music’te jazz kompozisyon , Audio Institute of America’ da ses mühendisliği eğitimi ve Mark Jovani’den  film müzikleri besteciliği üzerine eğitimler almıştır.

Profesyonel müzik hayatında birçok grup ve orkestra ile çalışan besteci, aynı zamanda solo ve duo (ikili) müzik çalışmaları da yapmıştır. Smooth Jazz, Pop Rock, New Age ve Orkestral müziklere ilgi duyan sanatçı bu alanlarda bestelere imza atmıştır.

PRODÜKSİYON

Tuşlu Çalgılar, Miks/Mastering: Eren Tüblek
Solist: Özge Estekin
Bas Gitar:  Kerem Köseoğlu
Foto/Kapak Tasarımı: Görkem Özçiçek
Yapım: SG Müzik Yapım (SG Productions)
Prodüktör: Sertaç GÜLER
Halkla İlişkiler: info@sgyapim.com – 05309119848