Şarkı sözü gitar aranje mix mastering

Söz/Müzik: Fatih Es
Aranjör: Sertaç Güler
Davul Programlama: Sertaç Güler
Bas Gitar: Süha Duran
Klavyeli Çalgılar: Sertaç Güler
Akustik/Elektrik Gitarlar: Sertaç Güler
Stüdyo: SG Audio Studio
Kayıt/Miks/Mastering/MFIT Mastering: Sertaç Güler

FATİH ES İLK ALBÜM SİYAH

Şarkı sözü, gitar aranje mix mastering son derece güçlü bir albüm Fatih Es “Siyah” Sertaç Güler aranje ve prodüktörlüğünü üstlenmiştir.

SİYAH’IN  HİKAYESİ
Dramatik sözleriyle, gitar soundları ve dijital seslerin harmanlanmasıyla dikkat çeken, rock müzik tarzında hazırlanmış, üç şarkıdan oluşan single albüm Siyah!

GÜN IŞIĞI
Sanatçının ilk yaptığı bestelerden olan Gün Işığı, güzel olan her şeyi içinde barındıran, rock tınılarının, gitar çizgilerinin yoğun olduğu özel bir beste. “Modern dünyada bizi mutlu kılan her şeyin özünü barındıran” sözlerle yüklü.

SİYAH
Sanatçının en karamsar , psikolojisinin en buhranlı olduğu dönemlerde yazdığı sözler ve bestelediği özel şarkılarından.
En koyusu özüm gibi siyah!

SEBEBİMSİN
Aslında herkese sebep olan birileri vardır hayatta. İşte bu da Fatih’in sebebi. Sebebi gizli kalsın 🙂

FATİH ES-BİYOGRAFİ

11 Ocak 1981 tarihinde Erzincan’da doğan Fatih Es, 6 yaşında babasıyla yolda yürürken gördüğü “Klarinet ve Darbuka çalan iki müzisyenden” etkilenir . Babasına biriktirdiği paraları verip adını bilmediği “darbuka” enstrümanını anlatıp, babasından almasını ister. Ve babası ona flüt alır. Babasının flüt almasına çok üzülüp, ağlayan sanatçının müzikle olan serüveni böylelikle başlar. 15 yaşında dinlediği konser ve sonrasında yolda bulduğu gitar dönüş noktası oldu. Babasının görevi dolayısıyla Türkiye’nin bir çok şehrinde yaşayan sanatçı, yaşadığı değişik kültürlerden de etkilenerek, bestecilik tarafını ayrıca geliştirmiştir.

Müzik bölümü okumak istediği dönemlerde eşiyle tanışır ve 2001 yılında evlenirler.  Stuttgart Almanya’ya yerleşen sanatçı, Stuttgart’ta önemli Pub’larda  solo  ve “Siyah” isimli grubuyla çeşitli etkinlikler vermiştir. Halen konserler vermeye devam etmektedir. Boş zamanlarında beste çalışmalarına ve çeşitli stüdyo çalışmalarına devam eden sanatçı, 2018 yılında Sertaç Güler’le tanıştıktan sonra  Siyah albümünün çalışmalarına başlamışlardır.

Duygu yoğunluğu iddialı şarkı sözleriyle, gitar sound’ları ve aranjeleriyle son derece güçlü ilk EP çalışması “Siyah”,  Sertaç Güler‘in aranjör ve prodüktörlüğünde  SG Müzik Yapım etiketi ile 12 Şubat 2021 tarihinde Apple Music ve tüm dijital marketlerde yerini alacaktır!

Şarkı sözü, gitar aranje mix mastering son derece güçlü bir albüm Fatih Es “Siyah”, Sertaç Güler aranje ve prodüktörlüğünü üstlenmiştir.