Davul Programlama: Sertaç Güler
Bas Gitar: Süha Duran
Klavyeli Çalgılar: Sertaç Güler
Akustik Gitar: Sertaç Güler
Elektrik Gitar: Jason Edremitlioğlu

TANLA-SONSUZLUK

   youtube-music      

Yapım: SG Müzik Yapım (SG Productions)
Prodüktör: Sertaç Güler
Kayıt Stüdyosu: SG Audio Studio
Kayıt Mühendisi: Sertaç Güler
Miks & Mastering Mühendisi: Sertaç Güler/Süha Duran
Fotoğraf Çekimleri: Tanla Söylemez, Asatilla ve Rüştü Pekçedenöz
Klip Yönetmeni: Asatilla Ziyakhodjaev
Klip Oyuncusu (Gece Uçurtması): Derya Taşbaşı
Kapak Tasarımı: Tanla Söylemez
Menajerlik & Halkla İlişkiler: info@sgyapim.com – 0212 244 16 03

Albümdeki tüm söz, müzikler Tanla Söylemez’e,
düzenlemeler Sertaç Güler`e aittir.

Tanla – Biyografi

20 Eylül 1986 Ankara doğumlu olan şarkıcı aslen Marmarislidir. Ressam olan annesi tarafından küçük yaştan itibaren sanata yönlendirilmiş ve üniversite yaşamına kadar olan süreçte, resim, müzik ve tiyatro alanında bir çok sanatçıdan eğitim almıştır.

Lise yıllarında müziğe olan ilgisi, kendi şarkılarını yazma isteğine dönüşmüş, bunla beraber edebiyat konusunda da kendini geliştirip, şiir, öykü ve tiyatro metni de yazmaya başlamıştır. Bir sene resim, iki sene tekstil ürünleri ve tasarımı okuduktan sonra, Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarım bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite yaşamı boyunca kaldığı İstanbul’da, bir çok grupta yer almış ve Beyoğlu’nun gözde mekanlarında sahne almıştır. Bu süre içinde Pera Güzel Sanatlarda müzik eğitimini devam ettirmiş ve kendi besteleri üzerindeki çalışmalarına hız vermiştir. Fotoğraf ve sinema alanında da bir çok projede yer almış, çeşitli kliplerin yönetmenliğini, görüntü yönetmenliğini ve bir takım post-prodüksiyon işlerini yapmıştır.

Sanatçı, 2014 yılının ekim ayında, prodüktör-aranjör Sertaç Güler ile, SG Audio Studio’da ilk solo albümü üzerine çalışmaya başlamıştır. Sonsuzluk, isimli ilk EP çalışması SG Music Productions Etiketiyle 19 Ağustos 2016 tarihinde i-Tunes ve tüm müzik mağazalarda yerini almıştır.