Projeler Harika Single, EP, LP Albümler

Projeler Harika Single, EP, LP Albümler
Harika Single, EP, LP, Albümler ve Projelerde sen de özel olduğunu hissetmek istiyorsan şarkılarınla bize ulaş. Tel: 02122441603

Müzik tarzında ayırmaksızın hazırladığımız Single, EP, LP, Albüm çalışmalarında destek istiyorsan Starbox ürünümüzü takip ediniz.

Sertaç Güler feat Tuana Çömlekçi – Akustik Pop
Sözü, bestesi ve düzenlemesi Sertaç Güler‘e, yorumculuğu Tuana Çömlekçi’ye ait, “TEGD” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 15.09.2022 tarihinde Apple Musicte!

Oktay Gürsoy – Pop/Slow
Sözü, bestesi Oktay Gürsoy’a düzenlemesi Sertaç Güler‘e ait, “Ayrılık” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle Pek Yakında Tüm Dijital Mecralarda!

Eren Tüblek feat Özge Estekin – Smoot Jazz
Sözü, bestesi ve düzenlemesi Eren Tüblek‘e, yorumculuğu Özge Estekin’e ait, “Zincirsiz Köle” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 29.07.2022 tarihinde Apple Musicte!

    youtube-music     

Mukaddes Yıldız – Haydar Haydar
Sözü “Nesimi‘ye, bestesi Anonim”, eserin düzenlemesi Sertaç Güler‘e ait olan, “Haydar Haydar” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 03.06.2022 tarihinde Apple Musicte!

    youtube-music     

River Deep – Rock Albüm
Sözü ve bestesi Tolga Sayer‘e, düzenlemesi River Deep‘e ait, “Don’t Wanna Change You” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 17.12.2021 tarihinde Apple Musicte!

    youtube-music     

Fatih Es – Rock Albüm
Sözü ve bestesi Fatih Es‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait, üç şarkıdan oluşan“Siyah” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 12.02.2021 tarihinde Apple Musicte!

    youtube-music    

Uğur Gülbaharlı – Enstrumantal Albüm
Ülkemizin değerli piyanist ve eğitimcilerinden Uğur GÜLBAHARLI‘nın “Türk Çağdaş Klasik ve Batı Klasik Müziği” karışımı beste ve aranjmanlarından oluşan “Anlatılmamış Hikayeler” isimli ilk solo albümü, Sertaç Güler‘in prodüktörlüğünde  “SG Müzik Yapım” etiketi ile 30 Ekim 2020 tarihinde Apple Music ve tüm dijital marketlerde yerini alıyor!

    youtube-music    

Alp Tuğhan – Dance Pop
Sözü ve bestesi Alp Tuğhan‘a, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Miş” isimli 3. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.07.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 24.04.2020’da tüm dijital müzik marketlerde yerini aldı!
youtube-music    

Taylan Ünlü – Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Taylan Ünlü‘ye, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan  “Gökyüzümsün” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 07.06.2019 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!

  youtube-music      

Serhat Duran – Rock Müzik
Sözleri/Müzikleri Serhat Duran‘a, aranjesi Sertaç Güler’e ait olan “Ben Böyle Güzelim” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.05.2019 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
  youtube-music     

Jülide – Akustik Müzik
Sözleri/Müzikleri Jülide‘ye, aranjesi Gülhan Eralp’e ait olan “Yolculuk” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 28.12.2018 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
    youtube-music     

Vedat Cengiz Öntürk – Slow Pop Müzik

Sözü ve bestesi Vedat Cengiz Öntürk‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Destan” isimli 2. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 02.11.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 09 Kasım’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!
 youtube-music