Projeler Harika Single, EP, LP Albümler

Projeler Harika Single, EP, LP Albümler
Harika Single, EP, LP, Albümler ve Projelerde sen de özel olduğunu hissetmek istiyorsan şarkılarınla bize ulaş. Tel: 02122441603

Müzik tarzında ayırmaksızın hazırladığımız Single, EP, LP, Albüm çalışmalarında destek istiyorsan Starbox ürünümüzü takip ediniz.

River Deep – Rock Albüm
Sözü ve bestesi Tolga Sayer‘e, düzenlemesi River Deep‘e ait, “Don’t Wanna Change You” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 17.12.2021 tarihinde Apple Musicte!

    youtube-music     

Fatih Es – Rock Albüm
Sözü ve bestesi Fatih Es‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait, üç şarkıdan oluşan“Siyah” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 12.02.2021 tarihinde Apple Musicte!

    youtube-music    

Uğur Gülbaharlı – Enstrumantal Albüm
Ülkemizin değerli piyanist ve eğitimcilerinden Uğur GÜLBAHARLI‘nın “Türk Çağdaş Klasik ve Batı Klasik Müziği” karışımı beste ve aranjmanlarından oluşan “Anlatılmamış Hikayeler” isimli ilk solo albümü, Sertaç Güler‘in prodüktörlüğünde  “SG Müzik Yapım” etiketi ile 30 Ekim 2020 tarihinde Apple Music ve tüm dijital marketlerde yerini alıyor!

    youtube-music    

Alp Tuğhan – Dance Pop
Sözü ve bestesi Alp Tuğhan‘a, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Miş” isimli 3. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.07.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 24.04.2020’da tüm dijital müzik marketlerde yerini aldı!
youtube-music    

Taylan Ünlü – Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Taylan Ünlü‘ye, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan  “Gökyüzümsün” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 07.06.2019 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!

  youtube-music      

Serhat Duran – Rock Müzik
Sözleri/Müzikleri Serhat Duran‘a, aranjesi Sertaç Güler’e ait olan “Ben Böyle Güzelim” isimli single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.05.2019 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
  youtube-music     

Jülide – Akustik Müzik
Sözleri/Müzikleri Jülide‘ye, aranjesi Gülhan Eralp’e ait olan “Yolculuk” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 28.12.2018 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!
    youtube-music     

Vedat Cengiz Öntürk – Slow Pop Müzik

Sözü ve bestesi Vedat Cengiz Öntürk‘e, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Destan” isimli 2. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 02.11.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 09 Kasım’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!
 youtube-music      

Alp Tuğhan – Soft Rock Müzik
Sözü ve bestesi Alp Tuğhan‘a, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Şarap Kadehleri” isimli 2. single çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 10.07.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkacaktır. 17 Ağustos’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!
youtube-music   

Cenk Bayramoğlu – Soft Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Cenk Bayramoğlu‘na, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Sahibinden Az Söylenmiş Şarkılar” isimli albüm çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 13.04.2018 tarihinde iTunes ve Apple Music’te Ön Satışa çıkmıştır. 20 Nisan’da tüm dijital müzik marketlerde yerini alıyor!

  youtube-music    

Taylan Ünlü – Rock Müzik
Sözü/Müzikleri Taylan Ünlü‘ye, aranjörlüğü Sertaç Güler‘e ait olan “Siyah” isimli EP çalışması SG Müzik Yapım etiketiyle 27.10.2017 tarihinden itibaren tüm dijital müzik marketlerde!