1. Yüreğim Marmariste 0:30
  2. Öptüm Dudaklarından Taylan Ünlü 0:30
  3. Gökyüzümsün Taylan Ünlü 0:30

Hikayesi

Gökyüzümsün
Marmaris’te yine harika bir gecede motosikletimin üzerinde dilimden dökülmeye başladı heceler. Aşkla, özlemle, hayallerle dolu bir gökyüzü altında düşledim, sevgilimi aşkımı. Eve döndüğümde bir sayfa dolusu gökyüzümsün şiirini yazdım. Çok sevdiğim aşkım için yazdığım şiir, gökyüzümsün bestesi haline dönüştü.

Öptüm Dudaklarımdan
Yeni bir pencere açıldı. Artık daha güçlü hissediyordum kendimi. Güzel şarkı söylüyorsun diyorlardı hayranlık duyuyorlar, takip ediyorlar, bağırlarına basıyorlardı resmen. Umuduma umut katan bir şehirde, gittikçe kalabalıklaşıyorduk, eğleniyorduk. “Evet Taylan, her şey güzel olacak” diyordum kendime. Bütün endişelerimi bir kenara attığım o günler de, “Korkudan önceki korkularımdan vazgeçtim ve kendime tüm renkleri seçtim. Çünkü öptüm ben bu hayatı dudaklarından”

Yüreğim Marmaris’te
Aşık olduğum bir şehir için yazdığım bu şarkıda, sözler bir sevgiliye yazılır gibi düştü dilimden. İlk aşka yazılan şiir gibi.En mutlu olduğun yerdeki huzur, yıllarca gerçekten yaşadığım keşfettiğim, sanki sadece benim sevdiğim hissettiğim heyecanlandığım eşsiz bir güzellik iyilik. Ola ki canın sıkıldı bir şeylere. Kızdın bağır çağır! İşte o an gözlerinin gördüğü ilk şey sana şunu dedirtiyor. Çok güzel memlekette yaşıyoruz gardaş……:)))
Umutlarımı yeşerten, beni ben yapan yerdeyim!
Yüreğim Marmaris’te…..

Gökyüzümsün

Free Download Spotify iTunes Amazon YT Music

Gökyüzümsün

Artist : Taylan Ünlü
Genre : ROCK
Format : Digital Download

Dördüncü single çalışmasında sanatçı,”Gökyüzümsün” ’le romantizmini doruklara ulaştırmaktadır. Akustik, rock temalarından uzaklaşmadan, elektronik çizgilerin içinde harmanlandığı duygu yüklü bir albüm Gökyüzümsün.

Söz/Müzik: Taylan Ünlü
Aranjör: Sertaç Güler
Davul Programlama: Sertaç Güler
Perküsyon: Barış Buran
Bas Gitar: Süha Duran
Klavyeli Çalgılar: Sertaç Güler
Akustik/Elektrik Gitarlar: Sertaç Güler
Geri Vokaller: Taylan Ünlü
Stüdyo: SG Audio Studio
Kayıt/Miks: Sertaç Güler
Mastering: Süha Duran