SG Müzik Yapım etiketiyle ilk solo çalışması Sonsuzluk ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Tanla’nın albümü, 19 Ağustos itibariyle ile tüm digital müzik platformlarında yerini alacaktır. Albümde bulunan 3 şarkının da söz ve müziği şarkıcıya, tüm düzenlemeler ise Sertaç Güler’e ait. Albümdeki şarkılar Gece Uçurtması, Ekim Yağmurları ve Kırık Kalpli Keman olarak sıralanmakta.

SG Audio Studio’da gerçekleştirilen albüm kayıtlarında; davulda Barış Buran, bas gitarda Süha Duran, akustik gitarlarda Sertaç Güler, elektrik gitarda da Jason Edremitlioğlu bulunmakta. Albümün ilk klibi Asatilla Ziyakhohjaev tarafından Gece Uçurtması’na çekildi. Marmaris’te eski bir evde dekorasyonunu Tanla’nın yaptığı klipte oyuncu Derya Taşbaşı şarkıcıya eşlik etti. Pop rock tarzında bir sounda hakim olan albümün prodüktörlüğü Sertaç Güler imzası taşımakta.

Tanla ‘Sonsuzluk’, SG Müzik Yapım etiketi ile 12 Ağustosta iTunes‘ta ön satışa, 19 Ağustosta tüm digital müzik platformlarda yerini alacaktır.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=Wjuh5ttfUEY&embeds_euri=https%3A%2F%2Fwww.sgyapim.com%2F&feature=emb_logo