SG Müzik Yapım etiketiyle 3 solo çalışması “Siyah” ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Taylan Unlu’nün albümü, Ekim ayı 3. haftası içerisinde tüm digital müzik platformlarında yerini alacaktır. Albümde bulunan 3 şarkının da sözleri ve besteleri şarkıcıya, tüm düzenlemeler ise Sertaç Güler’e ait. Albümdeki şarkılar Siyah, İstanbul ve Sözün Bittiği Yerdeyim olarak sıralanmaktadır.

SG Audio Studio’da gerçekleştirilen albüm kayıtlarında; bas gitarda Süha Duran, davul yazılımı, tuşlu çalgılar ve akustik/elektro gitarlarda Sertaç Güler bulunmaktadır.

Albümün ilk klibi önümüzdeki günlerde Tanla Söylemez tarafından Siyah’a çekilecektir. Rock tarzında bir sounda hakim olan albümün prodüktörlüğünü ve miksajında Sertaç Güler imzası taşımaktadır.
Apple’ın “Mastered For iTunes” Sertifikasına sahip olan stüdyomuzun prodüktörleri ve mühendisleridir Sertaç Güler ve

Süha Duran. Bu albümün mastering çalışmaları Süha Duran tarafından MFIT olarak hazırlanmıştır. Albüm iTunes satış noktalarında “Mastered For iTunes” listelerinde de ayrıca yerini alacaktır.

Taylan Ünlü ‘Siyah’ SG Müzik Yapım etiketi ile Ekim 2017 döneminde iTunes‘ta ön satışa ve tüm digital müzik platformlarda yerini alacaktır.