X
X
Back to the top
X
X

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

APPLE SPOTİFY DİJİTAL MÜZİK SERVİSİ ŞİRKETİ

Apple Music, Spotify, Deezer, Nokia, Google Music, Amazon, Youtube. Dijital Müzik Servisi olarak 272 ülke, 50 ve üzeri dijital platformdayız.

BİZ KİMİZ?

SG Müzik Yapım ülkemizde kaliteli müzik adına, amatör tutkularını terk etmeden çalışan bir çok profesyonel müzisyen olmasına karşın, bu gençlere yardımcı olacak kişilerin, yapımcıların, finansörlerin ve sponsorların olmaması ve müzisyenlerin yeterince destek bulamamaları nedenleri ile Sertaç Güler tarafından 2002 yılında kurulmuştur. 2013 yılında T.C. Kültür Bakanlığı’ndan Müzik Yapımcılığı Belgesini alarak, kendi prodüksiyonumuz olan albümleri, SG Müzik Yapım etiketiyle satışa sunmaya başladık. Bu amaçla dünyanın en önemli digital albüm dağıtım şirketlerinden olan The Orchard ile anlaşma imzaladık.
The Orchard ile olan iş ortaklığımız ile beraber dünyanın 243 farklı ülkesinde albümlerimizi farklı dijital mecralarda satışa sunabilmekteyiz. Dünya genelinde en yaygın kullanılan lisanslı müzik dinleme ve satın alma uygulamalarından iTunesApple Music, SpotifyDeezerNokiaGoogle MusicAmazonYoutube vb. gibi önemli uygulamaların yanı sıra ülkemizde sıklıkla kullanılan Türk Telekom MüzikTurkcell‘e anlaşmalı olan Fizy Müzik gibi digital platformlarda da sanatçılarımızı müzik severler ile buluşturabilmekteyiz.

Ekip

sgproject

Sertaç Güler

Besteci/Aranjör/Prodüktör

Dijital Müzik Servisi / Apple Dijital Masters

nazli

Av. Nazlı Tuba Çatı

Hukuk Departmanı

Telif Hakları, Sözleşmeler ve Müzik Hukuku

band-concert-drummer-1588075

Yeliz Atakanı

Etkinlik Sorumlusu

Event Manager

© Powered by SG Müzik Yapım

© 2013 - 2023 SG Müzik Yapım - Her hakkı saklıdır.