1. Sonsuza Dek Erhan Canbulat 0:30
  2. Pişmanlık Rüzgarı Erhan Canbulat 0:30

Hikayesi

Erhan Canbulat’ın, eğitimci kimliğinin yanısıra beste ve yorumcu kimliği ile hazırlamış olduğu Sonsuza Dek isimli ilk Single‘ı SG Yapım etiketiyle dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Müzik piyasasına sessiz, sakin giren single, doğru armonilerle sağlam kurgulanmış ve yorumcusu Erhan Canbulat’a da oldukça yakışmış.

Şarkıcı bu ilk albümünde, Sertaç Güler aranjörlüğünde slow ve hareketli olmak üzere 2 ayrı tarzda seslendiriyor şarkılarını. Single’da Sonsuza Dek ve Pişmanlık Rüzgarı olmak üzere iki şarkı bulunuyor.

Aşırılıktan uzak, sakin bir şarkı olan Sonsuza Dek, insanın içindeki her şeyden uzaklaşma isteğine alt yazı olabilecek bir şarkı. O kadar doğal ve sürükleyici iki şarkının nasıl bittiği anlaşılmıyor ve tekrar dinleme isteği uyandırıyor. İlk klip çalışması, bu güzel slow şarkıya, Tanla Söylemez’in yönetmenliğinde Marmaris’te çekiliyor.

Single’ın ikinci şarkısı ise sözünden, bestesine, düzenlemesinden yorumuna dinleyeninin beğenisi kazanacak bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı. Yüksek tempolu, eğlenceli ve elektronik, Akdeniz esintilerinin olduğu bir şarkı olan Pişmanlık Rüzgarı`nın sonunda temposu iyice artarak şarkı sonlanıyor.

Sonsuza Dek, Erhan Canbulat’ın müzikal geçmişine, sesine ve romantizmine çok yakışıyor, o yüzden çok da doğru bir yerde dinleyiciyi yakalıyor ve şarkıcının diğer albümleri için dinleyende merak oluşturuyor.

Erhan Canbulat ‘Sonuza Dek’ SG Müzik Yapım etiketi ile 27 ocak 2017 döneminde iTunes‘ta ön satışa ve tüm digital müzik platformlarda yerini alacaktır.

Sonsuza Dek

Spotify iTunes Amazon YT Music

Sonsuza Dek

Release Date : 27 Haziran 2017
Artist : Erhan Canbulat
Genre : Türkçe Pop
Format : Digital Download

İlk albümünde, Sertaç Güler aranjörlüğünde slow ve hareketli olmak üzere 2 ayrı tarzda seslendiriyor şarkılarını. Single’da Sonsuza Dek ve Pişmanlık Rüzgarı olmak üzere iki şarkı bulunuyor.

Yapım: SG Müzik Yapım (SG Productions)
Prodüktör: Sertaç GÜLER
Kayıt Stüdyosu: SG Audio Studio
Kayıt & Miks Mühendisi: Sertaç GÜLER
Mastering Mühendisi: Süha DURAN
Fotoğraf Çekimleri: Ünsal DURUKAN
Kapak Tasarımı: Selçuk IŞIK
Davul, Perküsyon: Barış BURAN
Darbuka, Bendir: Edip BERK
Bas Gitar: Süha DURAN
Kanun: Levent KARDEŞ
Flüt: Murat ERTÜRK
Klavyeli Çalgılar: Sertaç GÜLER
Akustik, Elektrik Gitar: Sertaç GÜLER
Klasik Gitar: Onur SARIM
Trompet: Nuri YÖRÜKOĞLU